Stowarzyszenie Absolwentów
AWF WarszawaOrganizacja pożytku publicznego

Klub RELAX

Na nasz apel skierowany do Absolwentów AWF w sprawie reaktywacji Klubu RELAX i zebrania funduszy na remont pomieszczeń, zareagowało dotąd blisko 270 naszych Koleżanek i Kolegów. To dzięki nim odremontowaliśmy pomieszczenia klubowe. Naszą akcję wsparły także grupowo 3 roczniki. Fundatorem neonu są absolwenci rocznika 1975. dziękujemy za pomoc. Jako wyraz podziękowania wszystkim wysłaliśmy specjalne Certyfikaty.

Poniżej aktualna lista darczyńców:

  • Adamczewski Wojciech
  • Angierman Krzysztof
  • Anthony Jadwiga
  • Baranowski Tadeusz
  • Bartczak Elżbieta Ewa
  • Berek Paweł
  • Berlińska Aleksandra
  • Beta Zbigniew
  • Bieguszewski Stanisław
  • Bierzanek Remigiusz
  • Bieś-Drewnowska Wanda
  • Bogumił-Wawrzyniak Barbara
  • Brodowski Tomasz
  • Broniewski Kajetan
  • Brzezicka Wiesława
  • Buczyński Wiesław
  • Byli członkowie Zespołu Tańca Ludowego
  • Całka Włodzimierz
  • Chełmecki Jerzy
  • Chodorowski Zbigniew
  • Chudzik Lucyna Zofia
  • Cichomska Danuta
  • Cichomski Edmund
  • Czapska Elżbieta
  • Czużdaniuk Jan
  • Czwórnóg Wiesław
  • Daniszewska Barbara
  • Dąbrowski Jan
  • Delbani Hanka
  • Długosielska Maria
  • Drewniak Rafał
  • Dziubiński Zbigniew
  • Filipek Joanna i Andrzej
  • Fransson Agnieszka
  • Furmankiewicz Anna
  • Gądek-Kozłowska Monika
  • Gąsiewska Wanda
  • Głaz Andrzej
  • Głon Wiesław
  • Godlewski Jan
  • Gorgoń-Flont Barbara
  • Graczyk Włodzimierz
  • Grzegorek Krzysztof
  • Grześkiewicz Iwona
  • Guranowski Tadeusz
  • Hanusz Halina
  • Hawranek Kinga
  • Hądzelek Kajetan
  • Ilnicka Lidia
  • Integracyjny Klub Sportowy AWF
  • Itturi-Godzińska Carmen
  • Jaczynowski Lech
  • Jagiełło-Włodarska Ewa
  • Jagodzińska Halina
  • Jałoszyński Zygmunt
  • Janik Józef
  • Jankowski Krzysztof
  • Januszewicz Małgorzata
  • Jezierska Jadwiga
  • Jeziorek Anna
  • Jungrav Wiera
  • Kacperczyk Krystyna
  • Kalecińska Joanna
  • Kaniewski Zygmunt
  • Kiełczewski Tadeusz
  • Kikowska-Osuch Grażyna
  • Kinicki Jerzy
  • Kiniewicz Andrzej
  • Knop Włodzimierz
  • Kolejwa Mieczysław
  • Kondratowicz Barbara
  • Kopanak Majka
  • Kopaniak Janusz
  • Koput Alicja
  • Korban Roman
  • Korzeniowski Eligiusz
  • Kosmala Anna
  • Kosmol Andrzej
  • Kosmol Ewa
  • Kozdroń Andrzej
  • Krajewski Edward M.
  • Krawczyk Zbigniew
  • Królak Adam
  • Kruk Czesław
  • Książek Jerzy
  • Kulbacki Konrad
  • Kulmacz Tadeusz
  • Lenar Ryszard
  • Lewandowski Witold
  • Ludera Jerzy
  • Ludwikowska Barbara
  • Ludź Roman
  • Łuszczewska Longina
  • Łuszczewski Olgierd
  • Mach Adam
  • Majewski Sławomir
  • Malinowski Andrzej
  • Mańkowski Gabriel
  • Marchwiński Bogusław
  • Marek Maria
  • Marszałek Jolanta
  • Martyn Adam
  • Martynkin Andrzej
  • Maszczak Tadeusz
  • Matusiak Beata i Janusz
  • Maurin Henryk
  • Mizerska Joanna
  • Młotkowski Stanisław
  • Molik Bartosz
  • Morgulec-Adamowicz Natalia
  • Moskwa Danuta
  • Motyka Tadeusz
  • Musiałczyk Grażyna i Marek
  • Nastański Jerzy
  • Neuhorn Sławomir
  • Newelski Krzysztof
  • Nidzgorski Adam
  • Niedźwiecki Leszek
  • Nosarzewski Józef
  • Nowak Leonard
  • Nowak Piotr
  • Nowakowski Janusz
  • Nowocień Jerzy
  • Ojrzanowski Andrzej
  • Orzechowska Barbara
  • Pacelt Zbigniew
  • Pac-Pomarnaccy Ewa i Andrzej
  • Perkowscy Danuta i Krzysztof
  • Pogorzelska-Kruhlik Wanda
  • Pośnik Jan
  • Poznańska Barbara
  • Prończuk Józef
  • Przewęda Ryszard
  • Pyciak-Peciak Janusz
  • Radkiewicz Ewa
  • Radwańska Nina
  • Radź Jerzy
  • Rakowski Andrzej
  • Remiszewska-Owoc Halina
  • Rienecker Maria
  • Robakowski Andrzej
  • Rocznik 1968
  • Rocznik 1974
  • Rocznik 1976
  • Rodzina Słoniewskich
  • Rokicki Józef
  • Ronikier Aleksander
  • Roszko Jerzy
  • Rożej Tadeusz
  • Różalski Stanisław
  • Rudzki Tomasz
  • Rutkowska Izabella
  • Rybakowska-Sobiszek Jolanta
  • Samusik Jerzy
  • Sawicka Anna
  • Siatkarki lat 1970—1980
  • Sidor Ryszard
  • Sieradzka Magdalena
  • Sikora Bożena
  • Sikora Zbigniew
  • Skiba Romuald i Tomasz
  • Skład Jolanta i Edward
  • Skrudlik Zbigniew
  • Skubis Jacek
  • Stanclik Maria
  • Stanisławski Krzysztof
  • Stańczyk Bogdan
  • Stasiak Henryk
  • Stępień Zdzisław
  • Stpicki Mirosław
  • Strejlau Andrzej
  • Stroka Piotr
  • Strzechowska Joanna
  • Stucker-Sochoń Inka
  • Suchanowski Andrzej
  • Szczepańska Krystyna
  • Szczepańska Krystyna
  • Szulc-Widomska Cecylia
  • Szybowski Adam
  • Szymański Ryszard
  • Talaga Jerzy
  • Tatko Teresa
  • Tracewski Janusz
  • Troć Bogdan
  • Trojanowski Julian
  • Tylak Włodzimierz
  • Tyszka Andrzej
  • Urbanik Czesław
  • Vysata Teresa i Kazimierz
  • Walczyński Ryszard
  • Warchulski Ryszard
  • Ważny Zenon
  • Wesołowska-Baczyńska Renata
  • Wężowski Jerzy
  • Wiejska-Wolschendorf Luba
  • Wiejski-Wolschendorf Ryszard
  • Wilczyński Benon
  • Winek-Milewska Anna
  • Wiśnik Piotr
  • Wit Bożena i Andrzej
  • Witczak Tadeusz
  • Włodarczyk Anna
  • Wojciechowski Bolesław
  • Wojdasiewicz Andrzej
  • Wojtkowiak Grzegorz
  • Wojtuniak Zofia
  • Woynowska-Krawczyk Zofia
  • Wysoczański Ryszard
  • Wyszomirska Ida
  • Zabiegałowski Marian
  • Zakrzewski Dariusz
  • Zapolska Bożena
  • Zarzycka Joanna
  • Zawadzki Zbigniew
  • Zespół Pieśni i Tańca Warszawa
  • Ziendalscy Iga i Witold
  • Zienkowicz Elżbieta

Wielu z naszych Koleżanek i Kolegów odkryło w sobie różne talenty artystyczne. Niektórzy tworzą dzieła naprawdę piękne i wartościowe. Kilkoro z Nich przekazało swoje prace na aukcję, która odbyła się w czasie pikniku na Zjeździe. Całkowity dochód ze sprzedaży Ich dzieł przeznaczony został na remont Klubu Relax. Są to:

  • Barbara Gorgoń-Flont R-57
  • Leon Gruzd R-68
  • Zbigniew Sikora R-74
  • Józef Nosarzewski R-64
  • Zofia Kotowska-Żaba R-75
  • Ryszard Żukowski R-54
  • Zbigniew Chęć
  • Wiesława Chmura R-67
  • Polski Komitet Olimpijski
  • Gliński Paweł

Dziękujemy

KwartalnikAbsolwenci

Absolwenci nr 26

Pismo Stowarzyszenia Absolwentów AWF Warszawa

Czytaj więcej

 Wydawnictwa

Przewodnik

Przewodnik Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Zobacz więcej